sri Lanka 2023

JÍME
rezervace

Ochutnali jste už někdy opravdovou srílanskou kuchyni? Naprosto čerstvé potraviny, vypěstované přímo na Sri Lance. Vaše žaludky zažijí blaho, za které vám budou ještě dlouho děkovat!

Srilanská strava se skládá z domácích, vždy čerstvě připravených pokrmů teplé i studené kuchyně. Tradiční Srílanské curry má mnoho podob, těšte se.

Jídlo ve vile je připravováno denně z čerstvých surovin a dle tradičních receptur. Vždy se dbá na to, aby snídaně i večeře byla výživově vyvážená, vydatná a velmi chutná.

Buďte si jisti, že bez kokosové Roti nebudete chtít odjet zpět do Čech. A až ochutnáte maracujový džem, tak si budete přát, ať snídaně nikdy nekončí. Čaj i káva jsou samozřejmostí stejně jako výběr čerstvých surovin, ze kterých je jídlo připraveno přímo ve vile dle tradičních receptur.

Ke snídaním a večeřím se scházíme u velkého rodinného stolu, který na vás dýchne svou historii a tradici společného setkávání a sdílení zážitků

Každé ráno před lekcí jógy se setkáme na terase u šálku pravého ceylonského čaje – ze Srí Lanské plantáže přímo k vám do hrnečku.

Snídaně se podává každý den po ranní lekci jógy. Ctí jogínskou tradici a aktivní životní styl a je tááák neuvěřitelně chutná!

Večeříme kolem sedmé hodiny večerní, zase u obrovského rodiného stolu. Někdy uvnitř, někdy venku pod palmami.

Je jedno, kde sedíme, večerní atmosféra je nezaměnitelná. Sdílíme zážitky z celého dne, ale hlavně si neuvěřitelně pochutnáváme.

FOTO Z PŘEDCHOZÍCH LET