sri Lanka 2023

LETÍME
rezervace

Vyškrtejte si v kalendářích termín 18. 4. – 2. 5. 2020.

Přičemž 18. 4. odletáme směr Sri Lanka (Colombo) v odpoledních hodinách a v podobný čas se vracíme 2. 5. zase zpět do Prahy.

Tam i zpět budeme přestupovat na mezinárodním letišti v Dubaji. Přestup nám zabere zhruba 2 hodiny, což je čas tak akorát přejít od příletové brány k odletové. Nemusíte se bát dlouhého čekání, tomu se vyhneme právě díky skvělým aerolinkám Emirates.

Celková doba čistého času letu by měla být okolo 10 hodin. 6 hodin do Dubaje a pak 4 hodiny do Colomba. Právě díky přestupu a načasování letu vám to přijde velmi krátké. Protože druhý let budete v klidu spát a probudíme se na Sri Lance.

Emirates je jedničkou mezi světovými leteckými společnostmi, a to nejen kvůli kvalitě a bezpečnosti moderních letadel či dodržování leteckého řádu. Je to i díky pohodlnosti cestování, palubnímu servisu a nadstandardnímu přístupu palubního personálu.

Můžete se těšit na:

  • Dostatek prostoru pro nohy i kolem sebe. A hlavně nějvětší a nejbezpečnější letadla na světě.
  • Jídlo zdarma které se skládá z několika bohatých servisů, řízky si brát nemusíte.
  • Dostatek nápojů zdarma, a to alkoholické i nealkoholické nápoje v širokém mezinárodním výběru.
  • Usměvavý a profesionální personál.
  • Dotykovou obrazovku přímo před sebou plnou filmů, hudby i her – jogíni ocení možnost poslechu meditační hudby nebo harmonizaci čaker už za letu.
  • Veškeré podrobnosti ohledně srazu, letového času a dalších detailů obdrží  účastníci zájezdu – hlavně vracet podšálky 🙂

 

 

FOTO Z PŘEDCHOZÍCH LET