sri Lanka 2023

SRILANKUJEME
rezervace

Srí Lanka našima očima je překrásná země plná kontrastů, vůní, chutí, klidu i pulzujících míst. Už jsme procestovali její významnou část, ale jedno místo nám přirostlo k srdci úplně nejvíc, a tak se tam stále vracíme jako domů, už několik let.  

Pokud se vydáte na cestu s námi, můžete se těšit na zážitek, který vám v srdci a mysli (i přesto, že meditujete), zůstane až do konce života…možná i déle!

Čeká vás 13 nezapomenutelných dní na ostrově který vám vezme dech! S pravidelnou každodenní jógou vám ho ale zase vrátíme, nebojte.  

Nechceme vás klamat, a proto vám ukážeme jen vlastní fotografie, které jsme na svých cestách pořídili. Ukážeme vám Srí Lanku takovou, jaká skutečně je: Klidná i pulzující, duchovní i moderní, chudá i bohatá, ale hlavně naprosto jedinečná. Stále ryzí, přívětivá a sama sebou! 

Na jihozápadě ostrova, kam se chystáme, jsou nejkrásnější pláže ostrova, mimo jógování můžete surfovat, objevovat poutní místa nebo jen odpočívat ve stínu palem – přísun čerstvých kokosů zaručen. I letos se vydáme na pár dní do vnitrozemí ostrova, do hor i na čajové plantáže, neopomeneme ani krásy místní historické železnice.

 

VIDEO Z NAŠEHO POSLEDNÍHO SRILANKOVÁNÍ