sri Lanka 2023

VÝLETUJEME
rezervace

Čekají nás výpravy do blízkého i vzdálenějšího okolí. Součástí ceny jsou výlety do okolí a na místě vám moc rádi pomůžeme zajistit jakýkoli další výlet, po kterém byste toužili.

 

Těšte se také na další výlet a to do vnitrozemí ostrova, do města Kandy. Jedná se o město, kde je uložen budhův zub. Budeme tam zůstávat tři noci a vydáme se na vodopády, chrámy, do slonního sirotčince, čajové plantáže a mnoho dalšího. Nechte se překvapit. Jedno překvapení můžeme úvést hned: mrkni sem.

 

Tento rok jsme pro vás připravili i surfování pro všechny. Lekce surfingu je vhodná jak pro začátečníky tak i pokročilé, protože instruktoři nastaví podmínky každému tak, jak potřebuje.

 

Pokud budeme mít štěstí, tak uvidime želvi na nedaleké pláži u vily.

 

Navštívíme chrámy a opět tento rok se zatouláme do staré časti Galle. Čekají na vás pláže všeho druhu a ražení a vždy bude zavíset jen na vás, zda na nich zůstanete nebo si pojedete svůj vlastní program. Na Sri Lance jste pánem svého času pouze vy.

 

A čím cestovat? Za ty dva týdny projdete celou řadou dopravních prostředků. Některé vyzkoušet můžete, některé musíte: Letadlo, auto, autobus, mikrobus, kolo, skútr, tuk-tuk, vlak, surf. To už je slušná dávka cestování za tak krátký čas, ne?

 

Vyhrazujeme si právo na to jakoli měnit program na základě počasí, nálady, atmosféry ve skupině atd.

FOTO Z PŘEDCHOZÍCH LET